Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

To je talent! Zpěvačka Lenny zdědila po mámě Filipové zlato v hrdle!

Zdroj: Evropa 2
Jedna z nejhranějších českých zpěvaček současnosti, Lenny, má snadno rozpoznatelný chraplavý hlas, který jí závidí kdekdo. A nejen to, svým éterickým zjevem a skromnou povahou dostává do kolen nejednoho fanouška. Nyní všechny odzbrojila svým vystoupením ve studiu Evropy 2 v rámci prestižní Music Chart svým coverem singlu Heathens od popové senzace Twenty Øne Piløts.

Multitalentovaná Lenny s producentem Ondrou Fiedlerem není na české hudební scéně žádným nováčkem. Kdo její kariérní dráhu sleduje, ví, že je to zpěvačka mnoha tváří a zazpívá cokoli. Minulý rok ve studiu Evropy 2 zpívala akusticky svou verzi romantického songu Standing At the Corner Of Your Heart, letos to rozbalila s rockovějším singlem Hell.o a momentálně válcuje český éter s poprockovým singlem Lover!

„Je skvělé, kolik nových příležitostí nám tenhle rok zase nabídnul- singl Hell.o právě hrají v Italských radiích a mimo jiné pro velký zájem přidáváme v Česku koncerty a navazujeme tak na podzimní vyprodanou Hearts Tour! Všichni jsou srdečně zváni už teď v březnu," říká zpěvačka Lenny.

Jak už je během návštěvy Music Chart Evropy 2 zvykem, kromě unplugged verze svých songů, přezpívají umělci i známé hity svých kolegů. Lenny minulý rok zpívala song Hello od Adele, letos zvolila pecku Heathens od Twenty Øne Piløts.

Související články

Další články