Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

To je smutné: Přečtěte si poslední SMS hvězdy Ulice Tomáše Valíka! Tohle napsal před smrtí

Tomáš zřejmě věděl, že přicházejí jeho poslední chvíle.
Zdroj: TV Nova
Oblíbený herec Tomáš Valík (†51) je po smrti. Zemřel v umělém spánku na JIP pražské Nemocnice Na Bulovce. Prohrál boj s vážnou nemocí, o které nevědělo plno jeho blízkých. Poslední zprávy ukazují, jak dramatický mělo vše průběh.

Rodina nechce původ nemoci odhalit, podle pražské gay komunity, do které měl herec patřit, se ale jednalo o zákeřný AIDS. Selhala mu imunita a on zemřel v umělém spánku. Podle deníku Aha! si během léčby psal se svým kamarádem Honzou.

„Jdu už do kopru. Dovezli mě sem na poslední chvíli,“ napsal mu na začátku září po hospitalizaci. Prý trpěl vysokými horečkami, zápalem plic a musel být na kapačkách.

„Honzo! Je centrální žilní katetr bezpečný? Prý mi může hrozit embolie. Bojím se!“ napsal poté, co se jeho stav nadále zhoršoval.

„Potom mi psal, že to přežil. Chtěl jsem ho navštívit, on to ale rázně odmítl. Věděl jsem dlouho, že je nemocný. Nikdy mi ale neřekl, co mu vlastně je. Trošku mi to bylo divný, říkali jsme si všechno, já se ale neptal,“ tvrdí Honza.

Poté se ale Tomáši Valíkovi muselo přitížit, neboť na kamarádovy esemesky přestal odpovídat úplně. Smrt oblíbeného herce byla potvrzena 8. září večer a nejen jeho rodina, ale i kolegové a fanoušci truchlí.

Tomáš hrál v divadle, v zahraničních koprodukcích, ale diváci si ho nejvíc oblíbili jako sympatického pekaře ze seriálu Ulice.

Související články

Další články