Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

To je smečka k pohledání! Anglický buldok adoptoval lví a tygří mládě

Pes Hugo vychovává bengálského tygra a bílého lva. A dává jim tvrdé
rodičovské lekce.
Zdroj: MailOnline

Šestadvacetiletá Or Lazmi má doma pěknou honičku, tahle bývalá veterinární asistentka z Jihoafrické republiky se tváří, že vychovává doma pěkně podivnou smečku zvířat, ale ve skutečnosti je hlavou domu dvouletý anglický buldok Hugo, který si pořídil dvě adoptivní děti a snaží se z nich udělat řádné šelmy!

Bengálský tygr Ice a bílý lev Igor sice tráví přes den čas v parku Seaview Predator, kde je o obě šelmy řádně postaráno, ale navečer chodí za svým adoptivním tátou, který svoje štěňata ještě nemá, tak tráví čas peskováním neposedných divokých mláďat.

Majitelka Huga Or Lazmi seznámila svého psa s mláďaty během své práce pro park a tihle tři už bez sebe nedají ani ani ránu. K jejich smůle ale brzy přijde rodinné odloučení, protože lvíče i tygřík brzy dospělého psa přerostou a pak už by pro něj mohli být nebezpeční. Zatím ale dostávají tvrdé výchovné lekce od psího táty a je úplně jedno, že když Hugo někdy vezme lvíče Igora na vycházku za vodítko, je to spíše nezbedný synek, kdo táhne Huga celou cestu za sebou.

Or Lazmi se ale o osud Huga nebojí, v parku je ještě dost malých neposedných šelem, které si chůva Hugo může vzít do parády, takže až ho jeho svěřenci přerostou a spolkli by ho jako malinu, najde mu Or jinou zábavu. Ve výchově dětí se přece každá ruka hodí. Respektive packa.

Související články

Další články