Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To je síla: Žena (51) si ve Zlíně před strážníky svlékla kalhoty a…

Šílená recidivistka
Žena (51) ze Zlína podezřelá z krádeže vyžadovala po strážnících pohlavní styk. Zřejmě tím chtěla odlehčit situaci. Po odmítnutí si v nákupním centru alespoň svlékla punčochy, pod nimiž neměla spodní prádlo, a začala masturbovat.

Ve velkém údivu zůstali strážníci v nákupním centru ve Zlíně. V pondělí zasahovali u krádeže, z níž byla podezřelá jednapadesátiletá žena. Vzápětí hlídka zjistila, že jde o známou potížistku, která se protiprávního jednání v minulosti dopustila už několikrát.

„Při následném řešení věci se ale ukázalo, že obě strany mají zcela odlišnou představu o jeho průběhu. Přistižená výtečnice se totiž začala po jednom z členů hlídky dožadovat, aby s ní souložil, a vzápětí sdělila druhému, že nastal vhodný okamžik k jistým orálním praktikám,“ informoval Pavel Janík ze zlínské městské policie.

U strážníků se svou nabídkou ale nepochodila, a tak začala „jednat“ sama. „Lehla si přímo v prodejní pasáži na podlahu, vyhrnula kabát, stáhla punčochy, pod nimiž se z neznámého důvodu nenacházelo spodní prádlo, a začala masturbovat,“ dodal Janík.

Kromě podezření z přestupku proti majetku tak má recidivstka na krku i podezření z výtržnictví. Strážníci kuriózní případ předali státním policistům.

Související články

Další články