Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

To je schíza: Mareš a Faltýnová se díky seriálu na Primě budou rozcházet a scházet nejen v reálu!

Zdroj: Prima
+ Další fotografie
Leoš Mareš brzy zešílí. Oproti původním předpokladům, že zešílí možná, a to ze své kvartální partnery, modelky Petry Faltýnové, vychází najevo, že zešílí určitě, a to proto, že to, co ob týden prožívá v privátní sféře, si teď s Faltýnovou zahraje v seriálu, kde se, kdo by to byl čekal, rozešli a sejdou.

Faltýnová (37) se na rozdíl od Mareše objevila už v menší roli v jiném primáckém seriálu Cesty domů

Leoš (39), který co dva roky z Primy zdrhá na Novu a zpět, je aktuálně na Primě, a tak musí sloužit, tedy dostává prostor. V seriálu se tak stane vůbec poprvé a je to škoda, protože podle toho, co moderátor Ranní show Evropy 2 předvádí v privátní sféře, se pro telenovelu narodil.

Svou první scénu Leoš už dnes večer odehraje na chodbě Primy, kde bylo mimochodem dnes hodně dusno, tam se potká s Petrou. Dvojice v ní řeší mimo jiné svůj rozpadlý vztah. Leoš točil také ve studiu UEFA a štáb se přesune i do Leošova domovského studia na Evropě 2. V seriálu si tak zahraje také Leošův dlouholetý kolega – moderátor Patrik Hezucký (46).

I těm méně bystrým z vašich řad už tutově došlo, že se v seriálu láska Petry a Leoše rozhoří nanovo, a my můžeme v zájmu Leoše jen fandit, aby se sekvence žhavého reunionu nenatáčely zrovna v době, kdy bude s Faltýnovou v reálu na nože.

„Musím zdůraznit, že ve Svatbách v Benátkách hrajeme s Petrou sice sebe, ale příběh, který tu rozehráváme, není náš vlastní, je smyšlený,“ vysvětluje trošku nedůvěryhodně Leoš Mareš, ale rádi si počkáme, ostatně budoucnost ukáže, když už tedy neukázala minulost.

Související články

Další články