Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To je rozdíl! Stará Štika se na koncertě Petry Janů tvářila naštvaně jako řezník Krkovička, Ornella se na Vondráčkové sebevědomě vyprsila

Monika i Ornella si zašly na koncerty našich velkých pěnic. Každá ale
na jiný.
Zdroj: herminapress.cz, archiv.cz

Mezi Monikou Štikovou (41) a její dcerou Ornellou (20) už několik měsíců panuje téměř naprostá ignorace. Potom, co se vloni Monika „opřela“ do projektu Ornella a sláva jí tak trochu stoupla do hlavy, rozhodla se její dcera osamostatnit a odešla z rodného hnízda.

Ornella si užívá rodinného života s partnerem Pepou Koktou a jejich synem Quentinem v pražském Karlíně, zatímco celebritní kariéra Moniky skončila poté, co se provalily její exekuce. Obě dámy si nenechaly ujít předvánoční koncerty známých zpěvaček a zatímco Monika s manželem Michalem a babičkou zašli na Petru Janů, Ornella svou milovanou babičku vzala zase na Helenu Vondráčkovou.

Obou dam si samozřejmě všimli fotografové, ale jindy přátelská Monika se tentokrát jejich pozornosti vyhýbala, seč mohla, a po celou dobu se tvářila jako řezník Krkovička, když se Pájovi konečně podařilo skočit do kalhot. To Ornella si pozornosti médií užívala a v modelu s obřím výstřihem pózovala jako profesionální celebrita.

Související články

Další články