Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

To je romantika, jaká tu ještě nebyla! František žádá svou dívku Adélu o ruku prostřednictvím tohoto článku

+ Další 2 fotografie
Něco takového jsme ještě na eXtra.cz neměli. Náš čtenář František se rozhodl prostřednictvím tohoto článku požádat svou přítelkyni Adélu o ruku.

„Adélka má dneska narozeniny a já se rozhodl, že ji vedle gratulace požádám i o ruku. A protože bych to chtěl udělat nějak originálně, napadlo mě, že bych ji požádal o ruku prostřednictvím článku na eXtra.cz,“ vysvětluje František.

Žádost by měla probíhat následovně: František se svou dívkou půjdou na večeři, v průběhu večeře bude na eXtra.cz publikován tento článek, který dá pak své dívce přečíst. „Áďo, jsi ta nejlepší holka, jakou jsem ve svém životě potkal. Je mi s tebou strašně krásně a rád bych s tebou strávil zbytek svého života. A proto se tě chci zeptat: Vezmeš si mě?“ přečte si zde Adéla.

Jaká bude její odpověď? To se naši čtenáři dozvědí snad už zítra. Každopádně my z eXtra.cz doufáme, že bude souhlasit, protože František je zjevně velký romantik a svou dívku opravdu miluje!

Mohlo by vás zajímat

Další články