Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

To je rarita! 8 snímků sexuální bohyně Marilyn Monroe, které jste ještě neviděli!

Marilyn takhle pózovala v baletním. Začínala padesátá léta.
+ Dalších 5 fotografií
O Marilyn se svého času prali všichni fotografové. Málokdo z nich se ale pokusil vidět v herečce něco víc než blonďatou sexbombu. Stylizovali ji do role hloupoučké barbíny a jejich fotky proto vypadaly jako přes kopírák. Až na pár čestných výjimek.

Milton H. Greene a Douglas Kirkland se snažili vyfotit Marilyn Monroe (36) takovou, jaká opravdu byla. Plná emocí, někdy smutná, melancholická, jindy tak rozesmátá, že si fotografa klidně pozvala k sobě do postele. Tak vznikly úžasné snímky, kde se herečka schovává pouze pod lehoučkým prostěradlem.

Marilyn byla v padesátých letech nejžádanější hvězdou. Nikdo ji v popularitě nepřekonal a plno lidí se na jejím úspěchu chtělo přiživit. Ač ji chtěl každý muž, ona měla v lásce pořádnou smůlu. Nakonec v pouhých 36 letech spáchala sebevraždu.

Fotografie, které jsou momentálně k vidění v londýnské galerii, mají dokázat, že měla i svou něžnou stránku. Nebyla to jenom roztomilá blondýnka z komedií, ale žena, která se uvnitř hodně trápila. A to tak moc, že si nakonec vzala život. Právě tuhle křehkost se oběma fotografům podařilo přesně vystihnout.

Mohlo by vás zajímat

Další články