Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

To je pupek, nebudou to dvojčata? ptají se lidé. Bára Strýcová se pochlubila fotkou bříška

Barbora Strýcová se pochlubila obřím těhotenským bříškem
Zdroj: Instagram Barbora Strýcová
+ Další fotografie
Těhotenství

Tenistka Barbora Strýcová (35) se na sociálních sítích pochlubila těhotenským pupíčkem. To nenechalo fanoušky chladnými, okamžitě se vrhli do komentářů a budoucí maminku zavalili pochvalnými komentáři.

Barbora Strýcová ukázala těhotenský pupík

Tenistka Bára Strýcová se pochlubila fotkou, na které se jí pod volnými šaty rýsuje velké těhotenské bříško. Komentáře na Instagramu se okamžitě začaly plnit srdíčky.

"To je ale pupek, nebudou to dvojčata?" psali fanoušci dychtivě a přáli jí hodně zdraví a porod bez komplikací. "Jste krásná," dodávali.

Bára nedávno zveřejnila vtipný snímek z auta, kterým své fanoušky pobavila, když jej okomentovala slovy: "A je to tady. Posouvám si sedačku." "Jen abyste dosáhla na pedály," bavili se fanoušci.

Bára těhotenství neplánovala

Krásná sportovkyně se už své nové životní role nemůže dočkat. Na sociální sítě sdílí perličky ze soukromí, podělila se třeba o fotku kolíbky, kterou pro syna dostala, anebo snímek kočárku.

Barbora čeká svého prvního potomka s partnerem Petrem Matějíčkem, šéfredaktorem časopisu Esquire. Těhotenství neplánovali, že Báře roste pod srdcem nový život, zjistil pár v Austrálii.

"U nás v rodině jsou jen holčičky, takže jsem si myslela, že to bude zas holčička. Jsem ráda, že je to chlapeček, protože bude v rodině aspoň nějaký chlap a ty holčičí slepičí věci trošku přebije," prozradila před časem Super.cz.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy