Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

To je psycho! Známý český herec zmlátil fotografa: Takhle vypadal jeho obličej po útoku!

Zdroj: showpix.cz, herminapress.cz
+ Další fotografie

Herce Oldřicha Víznera (67) nedávno popadl amok a bezdůvodně namlátil jednomu fotografovi! A nebýt ochranky, kdo ví, jak by to dopadlo.

Incident se stal v pasáži pražské Lucerny, kde postávali fotografové, kteří byli pozváni na narozeninovou akci Milana Drobného (70). Tahle party se stala asi nejdramatičtějším večírkem minimálně do Filmového festivalu v Karlových Varech, kde se ve finále stejně zase vykoupe pár rádoby nezávislých herců v říčce Teplá.

Petr Kolář se skácel k zemi a Felix Slováček pojal podezření, že bude druhý den apokalypsa a je potřeba si pořádně užít. Když Vízner procházel sousedící ulicí, jeden z fotografů ho zachytil.

Víznerovi se to zřejmě nelíbilo, začal si s ním cosi vyříkávat, zatímco na něj další fotograf už mířil svým objektivem. "Kdo mě to fotí? Pro koho fotíte?" začal herec šílet, což je vidět v záznamu, který má k dispozici blesk.cz. Při těchto slovech se herec vrhl na fotografa Jiřího Schotta, kterému uštědřil několik ran do obličeje. Kdyby nezasáhla ochranka, kdo ví, čeho všeho by rozběsněný Vízner byl schopen.

Schottovi "jenom" zničil brýle, roztrhl ret, urval kožešinový límec u bundy a udělal několik šrámů a modřin na obličeji. Proč herci přeskočilo, nepochopíme, jedním z možných důvodů je to, že se před dvěma roky provalila jeho údajná nevěra a Vízner od té doby bulvár nenávidí. Super.cz tehdy přišel s informací, že Víznerovi jeho partnerka Vendula Křížová našla milostné smsky v mobilu a doma bylo pořádné dusno.

Související články

Další články