Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To je proměna! Takhle dnes vypadá násoska Gábina z Výměny manželek!

+ Další 4 fotografie
Nova začala vysílat reprízy dílů Výměny manželek a znovu se v nich objevila "násoska Gábina". Ta měla pěkně divoké soužití s náhradním manželem, které vyvrcholilo obviněním z krádeže a pokusu o znásilnění.

Gábina také po odvysílání získala nálepku násosky. K alkoholu měla blízko a prožívala divoké období. Navíc miluje reality show a na Primě se v pořadu 4 svatby dokonce svlékla. Teď je ale všechno jinak.

„U nás se nezměnilo nic, jen to, že já nepiju alkohol. Jinak všechno funguje tak, jak má. Nikdy mi nic nefungovalo jako teď,“ říká o svém vztahu s Jiřím napravená Gábina. Tu mrzí, že ji na ulici lidé poznávají a mají k ní negativní poznámky.

„Pořád mě soudí podle toho, co viděli. Lidé, kteří mě znají, mě neodsuzují. Obdivují mě, že jsem to zvládla bez léčení,“ říká s tím, že během Výměny manželek dělala i jiné věci, než neustále nasávala. Třeba vařila a pekla.

„Řekla jsem dost a dokázala jsem to. Jsem sama na sebe hrdá,“ říká o svém konci s alkoholem. Našla si práci, zhubla 10 kilo a cítí se mnohem lépe.

Hořká stopa zůstává jenom po její Výměně. Svého náhradního manžela Přemka stále považuje za lháře a násilníka. „Každý den tam bylo něco, nejde říct, co bylo nejhorší. Dost jsem tam i zhubla, byla jsem z Přemka na nervy. Ukradl mi peníze, chtěl mě i znásilnit. Je mi líto, že jsem tenkrát nešla na policii. Je to hrozně zlej člověk,“ uzavírá Gábina, která má za sebou velkou životní změnu.

Související články

Další články