Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

To je proměna! Podívejte se, co dneska dělají lamači srdcí z Backstreet Boys!

To byly časy!
Zdroj: mtv.com
+ Dalších 8 fotografií
Přiznejte se, kdo měl po pokoji vyvěšené plakáty s tímhle sladkým boybandem? My víme, všichni! Kdo by si je tam taky nepověsil, že? Totální posedlost touhle chlapeckou skupinou asi neminula téměř nikoho. Na vrcholku jejich kariéry byli kluci opravdový fenomén. Jak ale vypadají a co dělají dnes? Možná se budete divit!

Kevin Richardson

Kevin nebyl úplně ten nejvíc sexy z kapely. Nikdo si ho v porovnání se sladkým Nickem ani moc nevšímal. Ale zato byl nejstarší a nejmoudřejší z nich. Nikdy neměl skandály, ani nevyžadoval extra pozornost nebo publicitu. Po rozpadu kapely se usídlil na Brodway a věnoval se hraní v muzikálech a nezávislých filmech. Navíc se věnoval modelingu i pro takové značky, jako je například Versace. Docela důstojný důchod po boybandu, ne?

A. J. McLean

Každá kapela má svého pařmena. Pro Backstreet Boys to byl A. J. Co možná ale nevíte, je, že on byl vůbec prvním členem skupiny, a to se mu musí nechat. Na neutuchající party sice doplatil závislostí, ale i tu překonal. Dnes stále ještě vystupuje jako DJ nebo producent a s ženou Rochelle má malou dceru. Vypadá to, že tenhle party boy už dopařil.

Howie D.

Howie, sladký Howie. Maličkého zpěváka prostě nešlo nemilovat! Dodnes se živí muzikou, sólovou kariéru jede od roku 2011 (postřehl to někdo?). Jeho žena je bývalá webdesignérka kapely a mají spolu dvě děti. Přijmení Dorough si na začátku nezapamatoval nikdo, dokonce ani kluci z kapely ne, nikdo mu proto neřekne jinak než Howie D.

Brian Littrell

Frontman skupiny a obrovské sluníčko! Stále se věnuje muzice a je jedním z nejúspěšnějších křesťanských zpěváků současnosti. Ano, něco takového existuje, ano, žebříček křesťanských zpěváků také. Pokud se vás tohle odvětví netýká a nesledujete ho, tak se asi plácnete do čela, ale divili byste se, jak jsou věřící zpěváci populární. Obzvlášť když vypadají jako andílci. Ale pozor, už sedmnáct let je ženatý a jejich syn dokonce začal hrát na Broadwayi.

Nick Carter

Slaďoušek Nick, že kterého vlhly kalhotky všem dívčinám, maminám a dost možná i babičkám, je asi nejslavnějším členem, který se udržel během sólové kariéry dlouho poměrně hodně vysoko. Reality show domov Carterových o jeho rodině měla také úspěch a značně zapůsobil i v Tanči s hvězdami. Nick je prostě boží! Byl, je a bude!

Související články

Další články