Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

TO JE PROMĚNA! Khal Drogo v Pobřežní hlídce? Jason Momoa byl sexy už jako mladík!

+ Další 2 fotografie
Ou, bože! Co je víc sexy než Jason Momoa? Jason Momoa zamlada! Pokud jste také skalní fanynkou Khala Droga ze Hry o trůny, asi vás potěší zjištění, že tenhle samec byl sexy už v době, kdy jsme slintaly nad úplně jinými plavčíky z Pobřežní hlídky. Musíme uznat, že kdybychom to tehdy tušily, Mitch Buchannon by asi pěkně ostrouhal!

Kdo to tehdy mohl tušit! Člověk by si myslel, že se jedná o tuctového modela, který si střihnul laciný štěk v populárním trháku. No, možná tehdy byl jenom modelem, rozhodně ale ne tuctovým!

Kdo by byl řekl, že tenhle něžný slaďouš se jednou promění v sexy obra, který bude nahánět strach! No dobrá, možná bychom měly být upřímné a přiznat si, že Khal Drogo v podání Jasona nám nikdy nenaháněl strach, ale vždycky jsme nad ním slintaly a snily o tom, že nás jednou něco podobného unese do pohádkové země, kde budeme prožívat orgasmus každou minutu, vždy přesně v celou.

Nicméně při pohledu na jeho mladou verzi je tu sice trochu více cukru, ale pořád stejné horko Jestlipak soudruzi z Baywatch tehdy někde neudělali chybu a neměli raději Jasona obsadit do jedné z hlavních rolí? Nezbývá nám, než tuto teorii opustit a zaměřit se na současnou Jasonovu verzi. Nevíme jak vám, nám tedy bude rozhodně stačit!

Související články

Další články