Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

To je prekérka! 4 tipy, co dělat, když na záchodku nahmatáte prázdnou ruličku!

Život je boj.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Nedá se nic dělat. Někdy prostě musíme využívat i toaletu mimo domov. V hospodách a barech to ještě jde, horší je situace na nádražích nebo veřejných záchodcích ve městě. Tam na nás číhají mnohá překvapení.

Někdy se žaludek ozve velmi důrazně a v tu chvíli není čas hrát si na hrdinu. S co největší důstojností člověk musí zaplout k nejbližší toaletě. Co když je ale situace tak urgentní, že nemáme čas zkontrolovat přítomnost toaletního papíru? A místo toho nahmatáme prázdnou ruličku?!

1. Nepanikařit

Pánové si prohledají kapsy, dámy kabelky. Snad aspoň někde zůstal jeden nepoužitý papírový kapesníček, nepotřebné účtenky, noviny, časopis, papírový sáček od pečiva nebo ona prázdná rulička! Pokud jste na „lepší“ toaletě, nejsou tam papíry, kterými se dá obložit sedátko? Ty se dají použít také.

2. Přítel na telefonu

Je to trapas, ale pokud máte v dosahu kamaráda, využijte ho! Sice vám to bude dalších 10 let připomínat, ale pořád lepší než bezradně sedět.

3. Soused

Jste na záchodech, kde je jich více vedle sebe? Pozorně se zaposlouchejte a nebojte se oslovit souseda. Přehodit toaleťák se dá vždycky. Ještě lepší pak je, když je od země mezera, kterou se dá papír prostrčit. Nebo poproste lidi stojící ve frontě, ať vám podají papírové ubrousky u umyvadla, pokud tam nějaké jsou!

4. Oběť

Krize vrcholí? Nikde nikdo a vy nemáte nic, čím by se dala situace zachránit? Teď je načase si rozmyslet, co obětujete. Ponožku? Šátek? Spodní prádlo? Je to nechutné, ale nedá se nic dělat. Hlavně po sobě potom skryjte důkazy, oblečení jde splachovat těžko.

Hlavně se nevzdávejte!

Související články

Další články