Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

To je pravá šlechtická radost! Princ William a vévodkyně Kate čekají třetího potomka!

Tvoří spolu krásný pár, že?
+ Dalších 8 fotografií
To je ale radosti! Královský palác potvrdil, že vévoda a vévodkyně z Cambridge čekají třetího potomka. Dvouletá Charlotte a čtyřletý George se tak mohou začít těšit na sourozence.

Velká Británie má obrovský důvod k radosti! Spekulace o rozvodu jsou nyní rázně utnuté. Princ William (35) a jeho manželka Kate (35) čekají třetí dítě.

Vévoda a vévodkyně z Cambridge už mají roztomilého George (4) a dvouletou Charlotte.

„Jejich královské Výsosti vévoda a vévodkyně z Cambridge s potěšením oznamují, že vévodkyně z Cambridge očekává třetí dítě. Královna a členové obou rodin jsou nadšeni,“ uvedl královský palác v oficiálním prohlášení.

Britský i americký tisk spekuloval, že Kate potratila a v manželství to hodně skřípe. Těžko hádat, co na tom bylo pravdy. Nyní ale bude jistě vše zalité sluncem. Už při návštěvě Polska Kate naznačila, že u dvou dětí nekončí. Rodina tam dostala množství hraček pro děti a Kate se smála, že budou muset rodinu rozšířit. Což se tedy povedlo!

Mohlo by vás zajímat

Další články