Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

To je pracant: Andrej Babiš mladší vzal kolečko a přiletěl na pomoc Moravě

Andrej Babiš mladší má v poslední době s otcem spory.
Zdroj: Se svolením Andreje Babiše mladšího
tornádo na moravě

Na tornádem zničenou oblast na jižní Moravě se stále sjíždějí dobrovolníci z celé republiky. Mezi nimi se objevil i syn českého premiéra, kterého vyfotografovali kolemjdoucí.

Záběry ničivého tornáda pustošícího malebné obce na jihu Moravy nenechaly mnohé nečinně přihlížet a spustily nebývalou vlnu solidarity. Do postižené oblasti se začaly hrnout davy dobrovolníků s ochotou pomoci zasaženým lidem. Pomoci přijel i Andrej Babiš mladší.

Jako první si jeho přítomnosti všimli další dobrovolníci, kteří sdíleli jeho fotky na sociálních sítích. Svoji přítomnost pak sám Babiš mladší potvrdil deníku FORUM 24.

Babiš mladší dorazil do Lužic na Hodonínsku v neděli, přičemž cestoval až ze Ženevy ve Švýcarsku, kde bydlí. Jeho přátelé ho odvezli z letiště ve Vídni. „Viděl jsem na Instagramu videa Petry (kamarádky Babiše mladšího z postižené obce). A dost to se mnou pohnulo. Přemýšlel jsem, jak na to reagovat. Jestli jí jen řeknu, že jí držím palce. Pak jsem si ale řekl, že bych sem měl jít také pomáhat,“ dodal pro FORUM 24 syn premiéra.

V nedávné době se Babiš mladší vyhranil vůči počínání svého otce, se kterým má napjaté vztahy od svého nedobrovolného pobytu na Ruskem anektovaném Krymu.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy