Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

To je postavička! Bývalá královna krásy ukázala ŽHAVÉ KŘIVKY v bikinách

+ Dalších 14 fotografií
Sexy galerie
Renata Langmannová (32) si užívá dovolenou na Bali, kam se létá slunit každoročně. Bývalá kráska si však nedopřává jenom opalování, nejprve vyrazila podívat se na památky. Teď už ale přišel na řadu odpočinek a bikini, v nichž je na její skvostné tělíčko radost pohledět!

Podobně jako Dara Rolins (46) si ani Renata Langmannová (32) neodpustí dovolenou na Bali. Bývalá misska, které nasadili korunku v roce 2006, se tentokrát nejprve zaměřila na památky ve vnitrozemském Ubudu, na dovádění na pláži přišel čas až nyní.

U moře mohla Langmannová předvést svou dokonalou postavičku v bikinách. A kromě relaxování na lehátku si modelka vyzkoušela i vodní sporty. „Na surf se moc neženu, ale na paddleboardu si ráda užiju západ slunce,“ pochlubila se na Instagramu.

A pro všechny fanoušky, kteří by jí snad dovolenou na tropickém ostrově záviděli, připojila slova útěchy. „Prý je v Praze taky sluníčko, tak to mi spadl kámen ze srdce,“ vzkázala Langmannová.

Mohlo by vás zajímat

Další články