Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

To je pohled! Andrea Kalivodová dráždí svými vnadami obyvatele ostrova Mauricius

Andrea Kalivodová dráždí svými vnadami obyvatele ostrova Mauricius
Zdroj: se souhlasem A. Kalivodové
+ Další 2 fotografie
dovolená

Naše známá operní diva Andrea Tögel Kalivodová (44) se rozhodla trochu si oddechnout od manželských a rodičovských povinností. Své milované kluky nechala doma a společně s kamarádkou odletěla načerpat síly a nachytat bronz. Na vlastní pěst se hvězda Národního divadla vypravila do oblíbené destinace celebrit, na exotický ostrov v Indickém oceánu - Mauricius.

Zasloužená dovolená

Vnadná operní pěvkyně Andrea Kalivodová se rozhodla utéct před všudypřítomným koronavirem do exotických zemí. Po dalším náročném roce zřejmě potřebovala nabrat čerstvý vítr do plachet a pořádně si odpočinout od všech pracovních i rodinných povinností.

"Mauricius je krásný ostrov v Indickém oceánu, skvělí a usměvaví domorodci a velká pohoda,” pochvaluje si Andrea pobyt na známém exotickém místě. "Po náročném covidovém období jsem se rozhodla nabrat síly právě na tomto ostrově," uvedla s tím, že cítila, že je to pro ni už nezbytné. Navíc si prý vytouženou dovolenou nadělila jako dárek k Vánocům, narozeninám i Valentýnu, který letos nestráví s manželem Radkem Tögelem, ale kamarádkou právě na Mauriciu.

"Rodina mě pustila a já jsem se k moři vydala jen 'sama se sebou' a s kamarádkou," řekla operní pěvkyně pro pro eXtra.cz s úsměvem. Díky pořádnému relaxu samozřejmě načerpala i mnoho tvůrčích nápadů ke koncertním projektům, představením i práci na konzervatoři. "Podařilo se mi spojit příjemné s užitečným a vypadá to dobře. Asi se na Mauricius brzy vrátím s krásným koncertním recitálem," svěřila se se svými plány, ale více nám prozradit nechtěla.

Přání k Valentýnu

Vzhledem k tomu, že stráví Andrea Kalivodová únorový svátek zamilovaných v zahraničí, nezapomněla poslat svým fanynkám, a ženám obecně, valentýnské přáníčko.

"Všem dámám přeji s úsměvem krásného Valentýna!!! Nebojte se a někdy ho prožijte klidně i samy se sebou," vzkázala diva z exotického ostrova. "Svého manžela si velmi vážím a miluji ho," dodala. Všem také popřála hodně zdraví a hlavně dobré nálady.

"Vše jsem v poslední době brala tak vážně, přecitlivěle a zase jsem pochopila (právě na Mauriciu), že sluníčko a nefalšovaná sranda dokáží zázraky," přiznala, že procházela náročným obdobím. "To je ta správná cesta, jak vše špatné a stresující překonat!" dodala s tím, že i přes všechnu tu pohodičku se jí už po jejích klucích moc stýská a nemůže se jich dočkat.

Živelní pohroma

Ačkoliv si tmavovláska, kterou Bůh obdařil nejen hlasem jako zvon, ale i nadupaným výstřihem, užívá relax, čekají ji teď možná i trochu dramatické chvíle. Podle mauricijského meteorologického ústavu je ostrov v ohrožení cyklonem Batsirai, který se k Mauriciu nezadržitelně blíží. Zatím sice letiště i obchody zůstávají otevřené, ale může se také stát, že zde bude vše zavřené až do odvolání.

Snad se Andree a její kamarádce nic nepřihodí a vrátí se obě domů v pořádku a plné zážitků ze skvěle strávené dovolené.


Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy