Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

To je podívaná: 15 nejkrásnějších fotek včerejšího rudého Měsíce a úplného zatmění!

Prostě nádhera!
+ Dalších 12 fotografií
Přibližně dvouhodinová nezapomenutelná podívaná se včera naskytla celému světu včetně Česka. Na obloze jsme totiž mohli spatřit úplné zatmění Měsíce, které znovu nastane až za dlouhých 100 let. Věrný souputník naší planety se navíc zahalil do rudé, takže se na noční obloze vskutku děly věci!

Na nádherný rudý Měsíc a následné úplné zatmění se dívaly statisíce lidí po celém světě. Česko, které nemá na viditelnost nebeských úkazů příliš štěstí, se tentokrát řadilo mezi místa, odkud bylo zatmění vidět krásně.

Kdo včerejší „rudou show“ na noční obloze prošvihl, může se alespoň pokochat těmi nejlepšími fotkami, které jsme pro vás vybrali. Kdo nevšední úkaz viděl, bude o něm jednou vyprávět svým vnoučatům, protože podobná podívaná se znovu naskytne až za dlouhých 100 let.

Nemohli jste spát? Zdály se vám příšerné nebo podivné sny? Podělte se s námi o svoje úplňkové příběhy! Pište na redakce@extra.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články