Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

To je paní Gránská: Hvězda Sestřiček David Gránský má doma pořádně žhavou kočičku

Manželka Davida Gránského je pořádná kost.
Zdroj: Archiv Nikola Gránská
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Oblíbený herec, zpěvák a občasný moderátor David Gránský (28) patří mezi umělce, kteří nemají v době světové pandemie díky natáčení seriálu Modrý kód o práci nouzi. David patří mezi nejvíce obsazované umělce a je divákům stále na očích. Není divu, že si vybudoval statisícovou základnu fanoušků, mezi kterými má i mnoho nápadnic. Pro jejich smůlu ale Davidovo srdce patří jiné, a to půvabné Nikole, kterou si již stihl okroužkovat.

Herec, zpěvák a moderátor David Gránský patří mezi často vyhledávané a obsazované umělce, kteří mají nejen talent, ale také charisma na rozdávání. Zahrál si v mnoha seriálech, zábavných televizních pořadech a show, jako je Tvoje tvář má známý hlas nebo Zlatá maska, kde mohl předvést nejen svůj pěvecký a herecký talent, ale také se již několikrát ujal moderování.

Není divu, že si sympatický David stihl vybudovat statisícovou základnu věrných fanoušků na sociálních sítích, mezi kterými jsou i stovky fanynek, které by daly všechno za to, aby získaly Davidovo srdce. Pro jejich smůlu je jeho srdce už dlouhá léta zadané, a dokonce zpečetěné svazkem manželským.

Lásky kopec

David si v roce 2019 vzal za ženu lásku svého života, a to Nikolu Gránskou, která je nejen velmi půvabná, ale také se chlubí parádní postavičkou, která stojí za hřích. Nikoho tedy nepřekvapí, proč si David svou Nikolu již okroužkoval.

Často navíc sdílí společné fotografie, které jsou jako z reklamy na štěstí a lásku, manželství jim tedy očividně velmi svědčí.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy