Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To je ona! Syřan rozsekal mačetou matku 4 dětí! Dával jí nemravné návrhy, pak ji zavraždil

Žena byla matkou čtyř dětí.
Zdroj: facebook.com/twitter.com
Polský deník Fakt uveřejnil snímek ženy, kterou rozsekal uprchlík v Německu nedaleko Stuttgartu v podniku s kebabem. Žena byla matkou 4 dětí a útočníka téměř neznala. Uprchlík ji chodil otravovat do bistra, kde pracovala, a dával jí nemravné návrhy. Prý to bylo obtěžující. Když ho žena odmítla, došel si pro mačetu. A pak už to znáte.

Nešlo o žádný teroristický útok, ale o neopětované sexuální návrhy. Alespoň tak o tom píše polský tisk. Na povrch vyplouvají nové informace ohledně útoku nedaleko Stuttgartu v Německu, kde Syřan zaútočil mačetou na ženu a zabil ji.

Oběť Jolanta K.(†45) pracovala v tureckém podniku s kebabem a pocházela z Polska. Byla matkou 4 dětí a žila v Německu jeden rok. Ze své země odešla po rozvodu. Nejdříve pracovala jako uklízečka a našla si přítele. Později dostala místo v baru, kde se prodává kebab, jako kuchyňská výpomoc. Podle některých zdrojů byla žena těhotná. V Německu tak pro ni začal nový život.

A právě v baru, kde pracovala, se setkala i s vrahem. Jednadvacetiletý uprchlík ze Sýrie Muhamed se do ní zamiloval a začal jí dělat návrhy. To se ale nikomu z restaurace nelíbilo a už vůbec ne Jolantě. Několikrát ho odmítla a to se jí bohužel stalo osudným.

V neděli kolem půl páté odpoledne se Syřan k baru přiblížil zezadu, Jolantu napadl a začal ji řezat mačetou. Polka se pokoušela zachránit ze všech sil, u baru ale padla na zem a byla na místě mrtvá. Internet teď obletěla její fotografie. Na místo, kde zemřela, obyvatelé Reutlingenu nosí květiny a svíčky.

Související články

Další články