Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

To je on?! Tento muž měl sprovodit ze světa pumpařku Janu

Zdroj: eXtra.cz, facebook.com
+ Dalších 31 fotografií
vražda na pumpě
Zdá se, že prosincová vražda pumpařky Jany bude brzy vyřešena. Policie v pondělí večer zadržela jednoho podezřelého muže v penzionu u jezera Vojkovice. Neznámí pachatelé čerpadlářku zavraždili pro 10 tisíc a 2 kartony cigaret. Vražda pumpařky Jany otřásla doslova celým Českem. Nyní unikl na veřejnost snímek s možným vrahem.

Podle informací Práva je jedním z podezřelých jistý D. Š., který pochází z Kralup nad Vltavou a je mu zhruba třicet let. Pro muže podezřelého z vraždy pumpařky si přišla policie v pondělí večer do penzionu u jezera Vojkovice, kde muž pobýval několik měsíců se svojí těhotnou přítelkyní.

Kriminalisté zatím nepotvrdili žádné informace, ale chystají na středu odpoledne tiskovou konferenci. Podle informací portálu Novinky.cz v současné době policie vyslýchá lidi z blízkého okolí podezřelého muže.

Dvojici možných pachatelů by mohla usvědčit bezpečnostní kamera, která celý jejich hrůzný čin zdokumentovala. Nyní na veřejnost unikla fotka muže, který je podezřelý z vraždy pumpařky Jany.

Související články

Další články