Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

TO JE ON! České silnice brázdí FALEŠNÝ POLICAJT, z řidičů tahá pokuty! VIDEO

Středočeský, Ústecký a Liberecký kraj brázdí na silnicích ve voze Škoda Fabia Combi muž, který se vydává za policistu. Za použití nelegálních modrých majáčků zastavuje řidiče a mámí z nich peníze pod záminkou pokuty.

O tom, že je policista, zřejmě muž nechce přesvědčit jen ostatní řidiče, ale i sám sebe. Alespoň tomu má odpovídat jeho styl jízdy. „Cestou z České Lípy v obci Medonosy mě zastavil tento zmetek, který tvrdil, že je policajt, a zkoušel na mně vybrat pokutu, tak si na něj dávejte pozor. Navíc jezdí jako neskutečný prase,“ napsal uživatel Facebooku, který na podvodníka narazil a natočil ho na video.

Na záběrech je vidět, jak muž v modré Škodě Fabii Combi předjíždí řidiče, který má naštěstí na předním skle umístěnou kameru. Řidiče za pomoci modrých majáčků zastavuje a následně v civilním oblečení vystupuje z auta. Duchapřítomného řidiče se snažil přesvědčit o tom, že je policista, a chtěl po něm pokutu. Když zjistil, že nepochodí, rychle nasedl do auta a ujel.

Případ už má v šetření policie, ta se snaží podvodníka vypátrat, zkušenost s ním má totiž zřejmě i několik dalších řidičů. Postihu se ale zřejmě nevyhne ani duchapřítomný řidič, který nahrávku zveřejnil. Ukázal totiž nejen SPZ auta, ale i tvář muže a to není povoleno zákonem o ochraně osobních údajů. Záběry prý měl rovnou předat policii a na sociální síti je zveřejnit se zakrytou tváří a poznávací značkou. Řidič si však uvědomuje, co udělal, a nestydí se za to, na grázla by si podle něj lidé měli dát pozor.

Související články

Další články