Je málo lidí, kterým se při vyslovení jména expremiéra Stanislava Grosse (43) neotvírá kudla v kapse. Kauzy o jeho peněžních machinacích už popsaly stohy novinových stránek. Podezřelé kšefty a miliony na účtě, které nebyl Gross schopný doložit, zostudily bývalého příslušníka sociálně demokratické strany natolik, že byl nucen ze své funkce odstoupit.

Přestože lidé kolem expolitika přišli s povídkou, že peníze vydělal prodejem akcií, profesionální ekonomové se tomuto argumentu jen smáli. Kdyby to totiž byla pravda, musel by být Gross naprostý investiční génius nebo mít štěstí srovnatelné s výhrou ve sportce.

I po těchto kiksech se Gross občas objevuje ve společnosti a naposledy zavítal se svou rodinou na koncert Michaely Noskové (30). Jeho dcera Natálie totiž také zpívá a Míša její hlas obdivuje. „Ráda podporuju mladé talenty a Natálka zpívá moc dobře,“ řekla nám zpěvačka, která v Divadle Hybernia oslavila třicáté narozeniny. Jakékoliv bližší přátelství s rodinou Grossových ale Nosková popřela.

„Nemůžu říct, že jsme blízcí přátelé,“ odpověděla nám a jala se dál doufat, že s ní bude bohatý Standa brzy kvůli dcerce kamarádit víc.