Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

To je nový agent 007: Connery a Craig jsou minulost. Bondovky ovládne žena

+ Dalších 13 fotografií
James Bond
Zřejmě velké překvápko čeká nadšence značky James Bond. Doposud byl vždy do role agenta 007 obsazován muž. Ale podle informací britských médií to vypadá, že v 25. bondovce se v roli agenta 007 objeví čokoládová kráska. Jak se na ni těšíte?

Natáčení nového filmu o britském tajném agentovi 007 je v plném proudu. Nyní na povrch vyplavaly pikantní informace, které možná otočí dějovou linku o 360 stupňů.

Zatímco roli Jamese Bonda ztvární už tradičně herec Daniel Craig (51), do role agenta 007 by mohl být obsazený někdo úplně jiný. V neděli přišel portál Daily Mail se šokující novinkou, že Craiga v roli tajného agenta 007, který pracuje pro jednotku MI6, nahradí svůdná žena. Jedná se o čokoládovou krásku Lashanu Lynch (31), kterou mohli diváci vidět například v marvelovce Captain Marvel, kde si zahrála pilotku Mariu Rambeau.

Phoebe Waller-Bridge podle nejnovějších informací přepsala scénář a představila tak nečekaný zvrat v dlouhodobě fungující franšíze. „Bond je stále Bond, ale byl nahrazen jako agent 007 touhle ohromující ženou,“ uvedl zdroj pro Daily Mail.

Na natáčecím place se dokonce objevil i Cristoph Waltz (62), jenž si zahrál roli padoucha Blofelda v poslední bondovce Spectre. Není zatím jisté, jak velkou roli bude mít v nově připravovaném díle. Šéfové Bonda přislíbili, že by chtěli nového agenta 007 uvést do kin do devíti měsíců i přesto, že je během natáčení potkala řada komplikací. Mluvčí špionážní franšízy uvedl pro web The Sun, že 25. bondovka bude oficiálně vydána ve Velké Británii 3. dubna 2020. Do té doby zůstává prozatím vše nejisté a my jakožto fanoušci můžeme jen spekulovat, jak to všechno bude a zdali vážně bude agent 007 nahrazen ženskou postavou.

Mohlo by vás zajímat

Další články