Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

To je neuvěřitelné! Andílek Victoria's Secret má měsíc po porodu tělo jako proutek

Modelka Elsa Hosk má měsíc po porodu tělo jako proutek
Zdroj: Se souhlasem Elsy Hosk
+ Dalších 5 fotografií
Postava snů
Švédská modelka a bývalý andílek Victoria's Secret Elsa Hosk (32) v únoru porodila nádhernou holčičku. Proto je až neuvěřitelné, jak krásnou a štíhlou má po měsíci od porodu postavu, o čemž se můžete sami přesvědčit v galerii.

Elsa Hosk přivedla na svět svou prvorozenou dceru jménem Tuulikki Joan Daly dne 11. února 2021. S radostnou novinou se ihned pochlubila na sociálních sítích a pozitivní reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Společně s jejím dlouholetým partnerem Tomem se rozhodli, že Elsa bude mít domácí porod do vody. „Byla to nejhorší bolest, strach, temnota, co jsem kdy zažila. Připadala jsem si jako zvíře. Bylo mi úplně jedno, jak vypadám nebo co si o mně kdo myslí,“ popsala svůj těžší průběh.

Nyní se ale může těšit z krásného potomka. Co ale mnohým neuniklo, kromě toho, že už nyní je její dcera krásná, je fakt, že má Elsa po porodu doslova neskutečnou postavu. Měsíc a jeden den po porodu to totiž vypadá, jako kdyby žádné dítě v nejbližší době neporodila, protože vypadá obdobně štíhle jako při přehlídkách značky Victoria's Secret.

Pochvalné komentáře

Uživatelé v komentářích jí postavu chválí, ale zároveň nechápou, jak je možné, že vypadá tak dobře a fit a ptají se, kam zmizelo její poporodní bříško. „Tělo modelky a zázračné geny,” myslí si jedna z uživatelek. „Tvoje tělo vypadá neskutečně v tak krátké době, co jsi porodila. Jak jsi toho dosáhla?” ptají se další a chtějí znát Elsiny rady. Ta ale zatím mlčí, ale třeba se se svými radami jednou podělí. Ačkoliv v tom určitě budou mít prsty nejen dobré geny, ale také nespočet hodin v posilovně, které tam coby Victoria's Secret modelka musela strávit.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy