Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

TO JE NECHUTNÉ! Nestárnoucí Yvetta Blanarovičová má lék na věčné mládí, ze kterého vám bude zle

Yvetta vypadá na svůj věk výborně.
+ Další 2 fotografie
Krásná herečka Yvetta Blanarovičová (53) vypadá, že vůbec nestárne. A taky že ne. Má speciální fígl na to, jak stále zůstat mladou, i když to některým přijde dost nechutné!

Sice už je diblíkovi Yvettě přes padesát, ale málokdo by herečce tento věk hádal. Sama se snaží udržet v co nejlepší kondici, aniž by musela chodit na různé plastické operace. Její metoda je daleko šetrnější než zásah do těla.

Na vrásky má zaručený recept, který se ale ne každému musí líbit. Nanáší si na obličej hlemýždí masku, která se vyrábí z jejich slizu. Člověk asi na to musí mít žaludek, ale sama Yvetta přiznává, že na tom není nic špatného a má to zázračné účinky.

Ale není to jediná věc, která jí pomáhá mládnout. Je to ještě sérum z rybích jiker nebo pravé zlato. Jenže na to už musíte sáhnout hluboko do peněženky. Taková séra se totiž prodávají v řádech tisícikorun, něco přes 7000. To byste se museli plácnout opravdu přes kapsu, že by se vám ty vrásky nakonec samy vypnuly.

Mohlo by vás zajímat

Další články