Victor Solé totiž v minulosti dělal snad úplně všechno kromě herectví. Je hotový Brouk Pytlík! Byl úspěšným závodníkem na koni, ale jeho kariéru přerušilo zranění kolene. Pak se raději soustředil na studium.

Poté působil jako personalista v mezinárodní firmě a díky své práci se dostal do Brazílie nebo Argentiny. Nějakou dobu žil i v Londýně a věnoval se své kariéře. Jenomže najednou přišel šok. Diagnostikovali mu rakovinu štítné žlázy a on se ihned vrátil do rodné Barcelony, aby mohl být s rodinou, hlavně se synem z prvního manželství.

Zákeřnou nemoc překonal a místo na budování kariéry se vrhl na jógu a meditaci.

K herectví se poprvé dostal až v roce 2011, kdy byl s kamarády na Mallorce. Tehdy se parta ze srandy přihlásila na komparz k filmu Atlas mraků. Ale Victor se režisérovi líbil natolik, že mu dal i větší roli!

Victor pak dostal i několik dalších rolí, až nakonec skončil v Praze na natáčení reklamy pro banku. Společnost mu dělala krásná Řekyně Erica Bigiou.

Momentálně herec žije ve Španělsku, kde čeká na další role a mezitím se věnuje sportovnímu tréninku svých svěřenců. O jeho životě by se snad měl také natočit film!