Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

To je láska: Dívka stojí po boku partnera, i když mu obličej hyzdí obří nádor

Rakovina z něho udělala zrůdu.
Zdroj: Youtube
+ Další 2 fotografie
Příběh jak z románu se odehrává v provincii Songkhla v jižním Thajsku. Dívka věrně stojí již třetím rokem po boku svého partnera (21), jehož obličej hyzdí obří nádor. Rakovina očí mu způsobila brutální znetvoření obličeje. Vztah mu to ale nezničilo. Naopak. Svoji lásku demonstrují, kde se dá.

Pooh Chokchai Kaew býval hezkým mladíkem. V důsledku konečné fáze rakoviny očí má ale znetvořený celý obličej. Alespoň v něčem má ale štěstí. Obava ze ztráty partnerky je v jeho případě zbytečná. Atittaya Chumkeaw totiž stojí věrně po jeho boku už tři roky a nehodlá s tím přestat, píše Daily Mail. Dívka na sociální síti dokonce zveřejnila snímek, ke kterému napsala „Třetí výročí a milujeme se stejně“.

Lékaři se netají tím, že na tuto formu rakoviny neexistuje žádná léčba a Pooh svůj boj s nemocí pravděpodobně nevyhraje. Těžce nemocný mladík stále doufá v zázrak. V pozitivním myšlení ho Atittaya podporuje. Láska je podle jejich příznivců to nejlepší, čeho se mu může dostat. Oni ale o slávu nestojí a snaží se užívat jeden druhého, dokud to jde.

Související články

Další články