Začalo to nenápadně v jednom domě v Manchesteru, spolubydlící Greta, Jess a Luke vyznávají veganskou stravu, milují vaření a naprostou přirozenost. Tedy i lidskou nahotu. Běžně se po domě producírují, jak je pánbůh stvořil, a nazí také vaří. Nejen sobě, ale i svým přátelům.

Ano, i těm, co s nimi dům nesdílí, jen přijdou na návštěvu. Na trošku šokující návštěvu.

Z toho životního stylu se stal nakonec koníček a tři odvážní vegani-naháči založili svůj foodblog, kde se nazí fotí se svými hotovými jídly. A přidávají se k nim další a další lidé, kteří odhazují své zábrany a vystavují světu svá nahá těla, ti méně odvážnější zakryjí intimní partie hotovým veganským jídlem.

Vegani naprosto odmítají živočišné výrobky a vyhýbají se i vejcím, mléčným výrobkům a někteří dokonce i medu. Jejich filozofie hodně souvisí hlavně s ochranou přírody, proto ani šaty, často vyrobené z kůže a umělých látek, nejsou pro ně košer. Není divu, že raději vaří nazí.

Pokud se chcete podívat na nezcenzurované fotografie s recepty, můžete tady. A sami musíte uznat, že na vystavení svého jídla, tedy spíše nahého těla, musíte mít dost odvahy. Nebo to vidíte jinak?