Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

To je komedie: Justin Bieber si v novém klipu sahá na neexistujícího pindíka a svádí holku, která se asi uhodila do hlavy

To je komedie: Justin Bieber si v novém klipu sahá na neexistujícího pindíka a svádí holku, která se asi uhodila do hlavy
Zdroj: YouTube.com

Už jsme si mysleli, že si na Justina Biebera (19) a jeho úchylná videa plná trapných scén zvykneme, ale chyba lávky. Popový idol adolescentů přišel s novou nahrávkou a my se zase snažíme schovat pod peřinu. Ale nejde to, Justin je vlezlý jako pakobylka a my vás o této pohromě musíme informovat dříve, než vás také dostane.

Nagelovaný Kanaďan, kterému bychom s radostí zaplatili, aby zůstal u hokeje a nedal se na pěveckou dráhu, poslal společně s miliónem srdíček a pusinek světu svůj nový videoklip s názvem All That Matters, v němž vystupuje společně s modelkou Cailin Russo, v jejíž kůži teď touží být všechny Belieberky.

Naprosto prvoplánový klip, který nám všem ukazuje to, jak je Bieber neskutečně sexy i v o deset čísel větších kalhotách a nechává se svádět holkou, která by si o něj ve skutečnosti neopřela ani kolo, bychom nějak skousli, ale jeho holčičí hlas a pohyby, při nichž si sahá do rozkroku, nás bezmocí nutí stáčet končetiny jako při minerálové dysbalanci.

Shrňme to: Vy šilte blahem, my si jdem lupnut hořčík a doufat, že Bieber už konečně začne mutovat.

Související články

Další články