Lucie Bílá (47) a především její management musejí mít „radost“ z cirátů, které dělá Prima okolo odtajnění složení poroty dalšího ročníku show Česko Slovensko má talent.

Portál eXtra.cz na základě informací od obvykle dobře informovaného zdroje před měsícem ohlásil, že Lucie v porotě zasedne s už potvrzeným Leošem Marešem (37). Načež jsme dostali lehký zákulisní céres, co si to dovolujeme něco ohlašovat, když to výrobci show (slovenská JOJ a česká Prima FTV) ještě oficiálně nekomunikují.

Po měsíci jsme cvičně oslovili člověka z managementu zpěvačky se žádostí o její komentář k účasti v porotě a dostali pro vás toto prý už pár dní staré prohlášení zpěvačky: „Moc se na to těším a těším se na spolupráci s Leošem Marešem. Je to velký profík a skvělej moderátor. Jsem zvědavá, zda je týmovej hráč, nebo solitér. Ale má smysl pro humor a je opravdu velký profík, jeden z nejlepších u nás. Moc se na to těším a hlavně na talenty, na lidi, kteří opravdu něco umí… Dokonce jsem si vybrala z minulého ročníku skupinu The Pastels, která mě bude doprovázet na mém Černobílém turné 2013,“ komunikovala zpěvačka a nám ani nevadilo, že si tam honí píárko na turné, protože to je normální.

Vzápětí jsme dostali ze stejného zdroje upozornění, že „Prima vyšiluje“, protože to ještě oficiálně neoznámila, což jsme ani netušili, protože Lucie už to normálně říká v rozhovorech.

Tak tedy, zapomeňte, že by Lucka byla letos v porotě Talentu, tedy ona tam bude, ale je to strašlivé tajemství, a laskavě si počkejte, až to Prima oznámí.