Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

To je kanec! Obstarožní seladon nabízí 9 milionů ženě, která ho zabije při sexu!

Rolf Eden se chystá umřít a hodlá za to pořádně zaplatit.

Poměrně bizarní představy o své smrti má stárnoucí německý playboy Rolf Eden (83). Obstarožní pán má o své smrti jasné představy, a protože sex má v jeho životě zásadní místo, rozhodl se zaplatit jakékoliv ženě, která mu způsobí při sexu infarkt. Odměna činí podle serveru topky.sk 350 tisíc eur, což je asi necelých 9 milionů Kč.

„Musí to být ta nejkrásnější smrt na světě,“ uvedl Eden, který s touto nabídkou přišel už před jedenácti lety. Tehdy jeho odměna činila 250 tisíc eur. Protože se ale zatím žádné z jeho milenek nepodařilo přivodit mu při tomto příjemném okamžiku smrt, rozhodl se odměnu o sto tisíc navýšit.

Rolf Eden (83) má židovské kořeny, během 2. světové války před nacisty utekl do Palestiny, potom se ale vrátil zpátky do Německa a otevřel si noční klub. Je známý jako německý Hugh Hefner.

Zájemkyně o tuto neobvyklou brigádu musejí být krásné, mladé a zdravé, jiné nároky si hédonistický seladon neklade. Případným cizinkám milionář míní zaplatit letenku do Berlína, kde žije, a další výdaje.

Největší šanci získat nabízené peníze má sice podle sázkových kanceláří Edenova přítelkyně Brigitte (30), ta ale musí bojovat s těžkou konkurencí slečen, které si její partner vodí domů na jednu noc.

Související články

Další články