Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

To je „gól“! Zoufalec z Afriky se pokoušel v Lize mistrů napodobit Panenkovu legendární pentli a totálně se ztrapnil!

Pro podebranou penaltu řešenou obloučkem doprostřed brány se už skoro čtyřicet let používá termín "panenka", podle jejího objevitele a československého reprezentanta, který se jí ve finále ME v Bělehradě proslavil. Musí se ale umět kopnout!

O tom se přesvědčil portugalský nešťastník, který aktuálně baví fotbalové fanoušky na YouTube.

V zápase dorostenecké obdoby Ligy mistrů proti Doněcku se ofenzivní záložník Benfiky Lisabon Romário Baldé (18) postavil po faulu na sebe sám k pokutovému kopu a následně se odhodlal k panenkovskému provedení, které zvoral jako už dlouho nikdo jiný.

Nejen že by jeho oblouček fakt nerozbil okno, ale gólman Šachťaru předvedl něco nevídaného – přestože skočil na druhou stranu, stihl vstát, vrátit se a pro míč skočit, což se nevidí ani v utkání tělesně postižených žáků v Heřmanově Městci!

V Portugalsku naturalizovaný Guinejec nejenže svůj pokutový kop, kterým mohl zvýšit na 2:0, na místě obrečel, ale po zápase si dal repete. Doněck totiž vzápětí srovnal skóre na 1:1 a v penaltovém rozstřelu Benfiku vyřadil.

No nic, tak příště asi zase rána k tyči, co?

Mohlo by vás zajímat

Další články