Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

To je gól: Kmotrem prince Louise je opilec, který dostal Harryho do nacistické uniformy!

Guy Pelly nemá příliš dobrou pověst.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 98 fotografií
Přemýšleli William (36) s Kate (36) při výběru kmotrů pro malého prince Louise (11 týdnů) kolenem? Kromě pěti dalších se jím stal i skandály proslulý Guy Pelly, z jehož jména jde královna Alžběta II. (92) do mdlob. Opilec a obnažovač byl mimo jiné i u toho, když na sebe princ Harry (33) navlékl nacistickou uniformu!

Tak to je tedy výhra! Jestli se z malého prince Louise nestane už v pubertě alkoholik, bude to zázrak. Šestici jeho kmotrů totiž uzavírá Guy Pelly, který je pro britskou královskou rodinu už dlouhá léta postrachem.

Kromě toho, že si rád přihne a nikdy neskončí u jedné skleničky, měl také oplétačky s policií. Několikrát ho zadrželi za řízení pod vlivem alkoholu a rovněž se pokusil vloupat do dívčí školy v hrabství Gloucestershire. Strážcům zákona pak přiznal, že si tam přišel pro sexy ženy.

Na Pellyho má pořádnou pifku zvlášť královna Alžběta. V dobách, kdy princ Harry ještě řádil, byl to právě Guy, který stál u toho, když se navlékl do nacistické uniformy. Sám Pelly se přitom převlékl za královnu!

Všem se zkrátka zdá, že Kate a William šlápli při výběru setsakramentsky vedle. Ale na druhou stranu – Pelly je sice divočák, ale dušoval se, že se za Louise bude modlit. Asi má dobré srdce, takže aspoň něco!

Související články

Další články