Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

To je gól: Anna Kadeřávková z Ulice zpívala před hollywoodskou hvězdou první kategorie! Tipnete si, kdo to byl?

Anička a tenhle fešák v jedné místnosti!
Zdroj: Facebook, Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Anna Kadeřábková (19) hrála Rozinu v seriálu Ulice. Ale stejně jako její seriálová postava zjistila, že chce roztáhnout křídla, a vydá se do světa. Anna zvolila LA, kde se pokouší prorazit prakticky každý! A už pár týdnů po odstěhování slaví úspěchy!

Vyfotila se před studii Warner Bros rozesmátá od ucha k uchu. Nevysvětlila, co tam dělala a jak vůbec k situaci došlo, ale nakonec zpívala před hollywoodským krasavcem českou hymnu!

„Tak jo. Stojím na jevišti, mikrofon v ruce a zpívám naši českou hymnu před Ashtonem Kutcherem. Ano, dámy, podržte se! Shodou náhod a okolností. Pěkné sólo. Jako vážně, žádný vtipy, tohle se opravdu večer dělo,“ píše Anička. Z manžela Mily Kunis byla úplně na větvi a situaci si užívala.

„Ještě teď nechápu, jak se to všechno stalo! Tahle fotka je focena pár minut po tom, kdy mi ještě stále bušilo srdce jak o život! Každopádně mám zážitek na celý život, přátelé. P.S.: Pan Tyl by byl na mě pyšný, slova jsem zvládla na jedničku,“ dodává česká herečka.

Tak vida, Anna chtěla prorazit hlavně jako modelka, ale nakonec se posunula ještě o level výš! A bylo to zřejmě poprvé, co Ashton slyšel českou hymnu naživo. A ještě k tomu od takové krásky. „Ashtone, kdes nechal Milu,“ neodpustila si poslední poznámku Anna.

Související články

Další články