Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

To je frajer! Žáček udělal upřímnou recenzi na Babičku a je z toho hit internetu!

Je v celku logické, že osmák nebude z Babičky úplně odvařený.
Tohle není žádný podvrh, ale opravdu reálný text, který napsal žák osmé třídy základní školy! Recenze na Babičku, která ukazuje, že klučina je nejen osobnost, která se nebojí ukázat svůj názor, ale také díky absenci gramatických chyb je jasné, že je to prostě talent jako hrom. Troufáme si odhadnout, že nám roste budoucí kolega, protože se v redakci v tomto textu dost vidíme.

Naprosto rozcupoval známou českou klasiku od Boženy Němcové, nechybí tomu vtip, názor ani doporučení. A to se nám líbí!

Děti jsou prostě upřímné, a ač to dospělým často nemusí být úplně po chuti, je pravdou, že bychom se od nich měli celý život učit říkat věci bez obalu.

Třeba to, že na Babičce je nezajímavější postava bláznivé Viktorky a jinak příběh adorujeme všichni proto, že jsme k tomu byli prostě vychovaní.

Jak napsal žák, doporučil by to tak možná Kamile, což je podle našich informací spolužačka, která přečte všechno, včetně Jiráska.

Vypadá to, že nový RedAK (nejdrsnější recenzent na filmy na českém internetu) byl již objeven. Ostatně už to, že chlapce zaujala jediná věta „Babička šukala po světnici“, tomu odpovídá.

Mohlo by vás zajímat

Další články