Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

TO JE FEŠÁK! Vlasy dělají člověka a tady je FOTKA JAKO DŮKAZ

Gordon Hayward už nevypadá jako blbeček ze zvláštní školy.
Zdroj: Twitter / Profimedia.cz
Když máte na hlavě účes, jaký proslavili ruští hokejisté v 70. letech minulého století, tak prostě vypadáte jako blbec. A pokud jste ještě navíc dobře vydělávající hvězdou NBA, tak je to opravdu hodně trapné.

Gordon Hayward díky svému hloupému účesu vždy vypadal jako mentálně postižený chudáček. Ale dnes hvězda Utahu zase rozkvetla. Chtělo to zkušeného kadeřníka, trochu gelu a hlavně kouzelný fén.

Spoluhráči se Gordona ptali, zda za tou neskutečnou proměnou je jeho manželka Robin. Ale ta později přiznala, že svého miláčka raději nahnala k profesionálnímu kadeřníkovi. Gordon měl tak šílený účes, že by s tím mladá dáma zřejmě sama nic nesvedla.

Dnes už hvězda Utah Jazz vypadá zase jako člověk a zdá se, že jeho nový sestřih přitáhne k zápasům NBA hlavně něžné pohlaví. Kromě změny účesu si nechává růst strniště a faktem je, že mu to opravdu sluší.

Související články

Další články