Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

To je fakt krása: Vzkazy pro Veroniku Kopřivovou a nového kluka vás zaskočí

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 20 fotografií
láskyplné
Veronika Kopřivová (28) a Jaromír Jágr (46) dlouho tajili, že jejich vztah skončil. Nakonec redaktoři eXtra.cz vypátrali, že lásce je konec. Když se díky nám o rozchodu roku dozvěděla široká veřejnost, lidé začali na sociálních sítích okamžitě psát vzkazy jak Veronice, tak Jaromírovi. Ačkoliv se objevilo pár negativních komentářů, lidé se vesměs shodují, že přejí mladičké Veronice štěstí.

Nebyl to nikdo jiný než kamarádky Veroniky Kopřivové, kdo redaktorům eXtra.cz sdělil, že modelčin vztah s Jaromírem Jágrem je u konce. Mezi modelkami se zřejmě hodně mluví, a proto jsme se jen o pár měsíců později dozvěděli, že Veronika momentálně udržuje vztah s Miroslavem Dubovickým. Jarda je zatím momentálně sám.

Lidé si povšimli, že v poslední době se Kopřivová na fotkách usmívá jako sluníčko a září štěstím. "Veru, tobě to tak sluší, vypadáš strašně šťastně," psalo se na Instagramu pod fotkou, kde se někdejší profesionální hokejová přítelkyně usmívá od ucha k uchu. Další lidé jí ono štěstí přejí, především pak právě s Dubovickým, se kterým se k sobě prý hodí.

Štěstí lidé popřáli i Jágrovi, který je momentálně bez partnerky. Hokejistovi vzkazují, že mu přejí hodně štěstí při hledání životní partnerky, se kterou se už skutečně usadí a založí rodinu. Na vzkazy pro jeho bývalou přítelkyni se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články