Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

To je dost, táto, žes nás taky někam vyvezl: Rytmus s rodinou vyrazil na okázalou dovolenou

To je dost, táto, žes nás taky někam vyvezl: Rytmus s rodinou vyrazil na okázalou dovolenou
Zdroj:
Předchozí Další
+ Dalších 20 fotografií
ráj
Slovenský rapper Rytmus (43) i přes současnou koronavirovou krizi vyvezl svoji krásnou rodinku na dovolenou. Na sociálních sítích se pochlubil řadou fotek z jachty, jak společně s manželkou Jasminou Alagič (30) a malým Sanelem brázdí moře na jachtě a užívají si chvíle klidu a pohody.

Půvabná moderátorka a maminka Jasmina Alagič společně s manželem Rytmusem (43) a malým synem Sanelem se rozhodli, že si na chvíli odpočinou od běžných stereotypních starostí a vyrazí na pořádnou letní dovolenou.

Slovenský rapper je coby otec opěvován ze všech stran a někteří fanoušci ho dokonce nazývají otcem roku. "Takhle by se měl chovat každý chlap ke své rodině a ženě. Velký respekt, Patriku," píší lidé na sociálních sítích.

Rytmus i Jasmina jsou na Instagramu velmi aktivní a se svými fanoušky se dělí o co nejvíce ze svého soukromého života. Zatím se ovšem dohodli, že tvář malého Sanela neukážou a měl by si o tom rozhodnout až on sám.

Jejich společná rodinná dovolená vypadá jako skutečný ráj. Slovenský rapper se jistě musel plácnout přes kapsu, ale co by pro svoje nejbližší neudělal. Příjemně strávený čas na jachtě s luxusním jídlem... Do galerie se můžete podívat na to, jak si jeden z nejhezčích párů Slovenska užívá volné chvíle.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy