Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

To je doják! Holčička v obchodu „našla“ opuštěného staříka: Teď jsou nejlepšími kámoši!

To jsou kámoši!
Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Čtyřletá holčička a dvaaosmdesátiletý vdovec. Setkali se v obchodním domě, kde ho holčička prý fascinovaně sledovala několik vteřin. Když s košíkem projížděla matka s děvčátkem okolo dědy, holčička nadšeně vykřikla: "Ahoj, starý pane. Dneska mám narozeniny!"

Děda byl prý strašně nadšený, když zjistil, že malá Norah mluví s ním. Hned se jí ptal, kolik že jí je roků a jak se má. Pak se vyfotili a děvčátko ho objalo. Ukázalo se, že muž se jmenuje Dan a stejně jako Norah bydlí v Augustě, státu Georgia.

Maminka si naštěstí všimla, jak si ti dva hned sedli, a od dědy Dana si vzala číslo. Později mu volala a zjistila, že jeho manželka před několika měsíci zemřela a on je od té doby sám. Prý setkání s Norah bylo to nejveselejší, co se mu od té doby stalo.

Navíc se malá holčička pořád ptala na pána z obchodu a chtěla se s ním setkat. A tak bylo rozhodnuto. Jejich přátelství pokračuje vzájemnými návštěvami. Dan byl po smrti své manželky v depresi, ale setkávání s Norah a jejich rozhovory mu pomáhají čím dál tím víc!

„Jejich přátelství je něco naprosto úchvatného. Něco tak upřímného a čistého jsem dlouho neviděla. Vždycky mi to vžene slzy do očí. Jsou prostě perfektní,“ napsala maminka Norah na svůj Facebook.

Na jejich úžasné fotky se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články