Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

To je doják: Ashton Kutcher nechal tajně zrekonstruovat mamince dům!

Zdroj: HouzzTV
+ Další 3 fotografie
Ashtona Kutchera (37) mají možná někteří z vás zafixovaného jako „haha herce“, kterého jste zaregistrovali v trapnějších komediích typu Hele vole, kde mám káru, případně jako exmanžela věčně labilní Demi Moore (52). Opak je ale pravdou.

Ashton je hodně moc bohatý. A když říkáme hodně moc, nemyslíme tím, že si ušetřil ze super honorářů, které dostává za své role

Je úspěšným investorem. Investoval například do Skypu nebo Foursquare. V roce 2013 společnost Lenovo dokonce oznámila, že najala Kutchera jako produkčního inženýra!

Investoval do italské restaurace Dolce a do japonské restaurace nazvané Geisha House. Už chápete?

Ashton, který se stal nedávno otcem krásné dcery, kterou mu porodila partnerka Mila Kunis (31), je zatraceně chytrý kluk, proto si taky mohl dovolit nechat svým rodičům přestavět celý dům.

K velkému odhalení došlo už nyní, ačkoliv se jedná o dárek na Den matek, který pro mnoho synů znamená zapamatování si koupi bonboniéry a kytky, Ashton jako dárek mamince zrekonstruoval celý dům.

Dům, do kterého se herec přestěhoval ve 13 letech a pomáhal ho svému nevlastnímu otci stavět, je v městečku Homestead v Iowě. Pomocí aplikace Houzz zařídila hvězda oblíbeného sitcomu Dva a půl chlapa přestavbu ze svého domu v Beverly Hills.

A jak to dopadlo? Parádně!

{{video:https://www.youtube.com/watch?v=9HpiQt0axCs}}

Související články

Další články