Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

To je cypovina: Ruda se vrací do televize, odkud ho vyhodili, ale zkrachovala show, odkud ho vyhodit nechtěli!

Ruda se vrací do Vtipu za stovku, Hron nepřesvědčil.

To je ale překvápko.

Když loni v prosinci vyhodila TV Barrandov ze svého pořadu Vtip za stovku Michala Kavalčíka alias Rudu z Ostravy (37), bylo okolo toho hodně zlé krve. Moderátor odchod nenesl dobře a ještě hůře snášel, že jej má střídat Vladimír Hron (46), který už má také, co si budeme povídat, zlatá léta za sebou.

Následoval pokles sledovanosti a ejhle, Ruda je zpátky!

Martina Slavíková, tisková mluvčí televize to vidí takto: „Diváci si o Rudu hodně psali, takže jsme jim vyšli vstříc, a obnovili jsme s ním spolupráci. To byl hlavní důvod, proč se Ruda do Vtipu za stovku vrátil.“

Ale spíš Ruda nazývá věci pravými jmény: „Nějaký ten pokles tam byl, je i možné, že to bylo Vláďou… Natočili jsme teď deset dílů, které chyběly do červnového finále, a jak to vypadá, bude se snad na podzim realizovat čtvrtá série. Jsem samozřejmě za to všechno rád,“ říká moderátor, kterého ale zastihla, vedle dobré, i zlá zpráva, dle které TV Óčko, televize známá tím, že už roky nemá peněz na rozdávání a její zaměstnanci hryžou kůru ze stromů a dojídají zbytky po zaměstnancích jiných, bohatých televizí, zrušila svou šoubyznysovou show Selebrity, kterou Kavalčík moderoval, a jiná prý zatím nebude z finančních důvodů.

Tak alespoň že je šmitec a Rudánka jen v Selebritách nestřídá Vláďa Hron.

Související články

Další články