Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

To je buben! Těhotná Aneta Krejčíková předvedla, jak krásně jí nakynulo bříško

Zdroj: Instagram/Profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
V zástupu těhotných českých celebrit je Aneta Krejčíková (27) z Ulice jedna z nejkrásnějších. Požehnaný stav dlouho tajila, ale v eXtra.cz jsme o něm od začátku věděli. Teď je herečka v 7. měsíci a každým dnem jí přibývají další kila navíc. Nastávající maminka se kynoucím bříškem pochlubila v celé jeho kráse.

Nastávající maminka Aneta Krejčíková se už nemůže dočkat, až její první potomek přijde na svět. Čeká ho s Ondřejem Rančákem, jenž se živí jako osobní trenér. Co nevidět z nich bude šťastná rodinka.

Do té doby se ale herečka z nekonečného seriálu Ulice musí vypořádat s tím, že pořádně kyne. Zatímco jiné ženy to někdy nezvládají, Krejčíková je s kily navíc smířená. Jen si posteskla, že těhotenství není takový med, jak očekávala.

Aneta, jež se nedávno přiznala, že přibrala 13 kilogramů, se pochlubila krásnou fotkou celého bříška. "Ano, jsem těhotná. Ano, přibrala jsem. Prej nejkrásnější období ženy, to určitě!" napsala k podařenému snímku a připojila několik vysmátých smajlíků.

Zůstává bez pochyb, že Krejčíkové těhotenství neskutečně sluší. A ještě hezčí bude s kočárkem. Držíme palce, ať všechno klapne tak, jak má!

Související články

Další články