Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

To je bomba: Do Prahy zřejmě dorazí Orlando Bloom! Víme, kdy a proč!

Orlando Bloom se možná chystá do Prahy.
Zdroj: Profimedia.cz

Holky, bacha! Do Prahy se v dubnu zřejmě podívá hollywoodská hvězda první velikosti. Tvrdí to alespoň pořadatel otevíračky shopu s luxusními jízdními koly, který otevře své brány v dubnu v Holešovicích.

Nadnárodnímu koncernu dělají tvář Lady Gaga a právě Bloom, o jehož účasti prý pořadatel intenzivně jedná: „Existuje velká šance, že nám přijede na dubnovou otevíračku, nejde o žádný reklamní trik, skutečně jsme ve finální fázi jednání, slíbit jeho příjezd na sto procent neumím, ale do týdne budeme chytřejší a snad budeme mít pro jeho fanoušky v Česku dobrou zprávu,“ tvrdí Martin Novák, šéf českého zastoupení PG-bikes, tedy firmy, která se pokouší Blooma přilákat.

Hezké je, že pořadatel alespoň nezastírá, že vyhráno ještě nemá. Někteří z vás si určitě vzpomenou na blamáž přítele Zuzany Belohorcové (37) Vlastimila Hájka (37), který stoprocentně sliboval na otevíračce svého obchodu na Újezdě účast Mickeyho Rourka a pak na místě trapně vysvětloval, že Mickey na poslední chvíli nepřijel.

eXtra.cz má navíc pro vás připravenou další bombu ohledně příjezdu hollywoodské superstar, kterou zveřejníme v nejbližších dnech. Ta bude navíc, na rozdíl od Blooma, tutová.

Související články

Další články