Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

To je ale táta! Tom Cruise svoji dceru Suri neviděl už 110 dní

Takhle spokojeně vypadala slavná rodinka ještě v roce 2009.
Zdroj: Profimedia.cz

Tom Cruise (51) je, co se jeho osobního života týče, tajnůstkář a moc toho o sobě neprozrazuje. Ani nyní neudělal výjimku, na světlo se přesto dostaly detaily ohledně rozchodu s jeho bývalou manželkou Katie Holmes. Na veřejnost unikly totiž Tomovy výpovědi ze soudu, díky nimž se dozvídáme řadu neuvěřitelných faktů. Např. svoji dceru, o níž neváhá mluvit při každé příležitosti, neviděl skoro půl roku.

Americký herec potvrdil, že jeho víra byla opravdu jedním z důvodů, proč došlo k rozchodu s Katie. Zároveň potvrdil, že svoji dceru do praktik scientologie nenutí a že sedmiletá Suri už s touto církví nemá nic společného. Otázkou je, jaký má na toto Tom ještě reálný vliv. Přiznal také totiž, že od rozvodu s Katie svoji dceru viděl pouze desetkrát a že naposledy ji viděl před 110 dny.

Výpověď vznikla v rámci připravovaného soudního líčení, které Tom potáhne proti vydavatelství, jež ho obvinilo z toho, že po rozvodu opustil svoji dceru. Jak ale sami můžete posoudit z uniklých informací, Cruise moc nadějí na výhru soudu o 50 milionů dolarů nemá. Nepřímo totiž přiznává, že titulek, který byl otištěn magazínem Life & Style, rozhodně nebyl lživý. Otec malé Suri se sice snaží neustále přesvědčovat o tom, že je v kontaktu se svojí dcerou skoro každý den po telefonu, ale ve výpovědi dojde k jeho usvědčení z toho, že se během natáčení svého filmu několikrát stihl zúčastnit scientologických akcí, ale na svou dceru si čas neudělal.

Související články

Další články