Tom Cruise (51) je, co se jeho osobního života týče, tajnůstkář a moc toho o sobě neprozrazuje. Ani nyní neudělal výjimku, na světlo se přesto dostaly detaily ohledně rozchodu s jeho bývalou manželkou Katie Holmes. Na veřejnost unikly totiž Tomovy výpovědi ze soudu, díky nimž se dozvídáme řadu neuvěřitelných faktů. Např. svoji dceru, o níž neváhá mluvit při každé příležitosti, neviděl skoro půl roku.

Americký herec potvrdil, že jeho víra byla opravdu jedním z důvodů, proč došlo k rozchodu s Katie. Zároveň potvrdil, že svoji dceru do praktik scientologie nenutí a že sedmiletá Suri už s touto církví nemá nic společného. Otázkou je, jaký má na toto Tom ještě reálný vliv. Přiznal také totiž, že od rozvodu s Katie svoji dceru viděl pouze desetkrát a že naposledy ji viděl před 110 dny.

Výpověď vznikla v rámci připravovaného soudního líčení, které Tom potáhne proti vydavatelství, jež ho obvinilo z toho, že po rozvodu opustil svoji dceru. Jak ale sami můžete posoudit z uniklých informací, Cruise moc nadějí na výhru soudu o 50 milionů dolarů nemá. Nepřímo totiž přiznává, že titulek, který byl otištěn magazínem Life & Style, rozhodně nebyl lživý. Otec malé Suri se sice snaží neustále přesvědčovat o tom, že je v kontaktu se svojí dcerou skoro každý den po telefonu, ale ve výpovědi dojde k jeho usvědčení z toho, že se během natáčení svého filmu několikrát stihl zúčastnit scientologických akcí, ale na svou dceru si čas neudělal.