Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

To je ale tajnůstkářka. Daniela Šinkorová se vdala, ale dlouhé čtyři měsíce to držela pod pokličkou

Až po čtyřech měsících na sociální síti přiznala, že už není
slečna, ale paní.
Zdroj: profimedia.cz
A má, co si tolik přála. Konečně je z herečky Daniely Šinkorové (43) vdaná paní. Dlouhých deset let žila s partnerem Ladislavem Polákem (49) na psí knížku, ale teď se dočkala vytoužené svatby. Tedy vlastně není to úplná novinka, protože se to moderátorce podařilo čtyři měsíce tajit!

Za těch deset let si prošla s Ladislavem dost bouřlivým obdobím. Podnikatel žárlil na její herecké úspěchy a hlavně slávu, tak se na čas Daniela dokonce stáhla a fanoušci na ni málem zapomněli.

Jenže i přesto, že se nakonec herečka vrátila na televizní obrazovky, tak ji její vyvolený požádal o ruku a svou lásku 4. října minulého roku pojal za svou ženu.

Kdo by si ale myslel, že bude mít Daniela bílé šaty, jak je zvykem, tak by se mýlil. Moderátorka Top Staru si oblékla rudé šaty, které podtrhovaly její šarm. Chtěla se lišit a asi si ve svém věku řekla, že už na bílou barvu je možná stará.

Měsíce tajila, že už je konečně vdanou paní, až teď přišla s odhalením, že je pod čepcem a s rozvedeným Ladislavem tvoří rodinu.

Snad je Daniela konečně šťastná a bude se jí dařit jak v televizi, tak i v manželství. Přeci jen po deseti letech musí mít manžela dokonale proklepnutého.

Související články

Další články