Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

To je ale šokující novinka! Muž pil měsíc coca-colu a přibral. Co s tím budeme dělat?

George se málem upil coly a taky hodně přibral.
Zdroj: facebook.com

To je objev! A tentokrát u jeho zrodu nebyli ani američtí vědci. Zavřete se doma a tři dny slavte a radujte se. Po coca-cole se přibírá. A víte co ještě? Není zdravá. Tak, teď jste si z toho sedli na prdel, my víme.

Zahraniční média se zamilovala do projektu (jestli se tak dá měsíční chlemtání coca-coly nazývat) jistého George Priora (50). Je to otec od dvou dětí z Los Angeles, kde vůbec není většina obyvatelstva posedlá touhou po slávě. George přišel s úžasným nápadem.

Rozhodl se, že bude pít deset plechovek coly denně po dobu jednoho měsíce. Je to hrdina, který se obětoval, aby nám ukázal to, co všichni víme a co proběhlo v médiích na milión různých způsobů. Tedy to, že se po cole přibírá a není to vůbec zdravé pití!

Představte si, že George na konci veleexperimentu vážil o 12 kilo víc než na začátku a krevní tlak mu stoupl z hodnoty 129/77 na 145/96. Ale moment, to není všechno. Jeho tělo si naprosto nečekaně na limonádě vybudovalo silnou závislost.

„Lidé by si měli uvědomit, jak velký efekt má cukr na jejich zdraví. Mnoho problémům, například cukrovce nebo nemocem srdce, lze předejít tím, že omezí příjem cukru. A děti by sladké limonády neměly pít vůbec, vzkazuje muž, který určitě jen pro dobrý pocit z osvěty vypil sto litrů coca-coly během jednoho měsíce.

Člověku by z toho skoro ukápla slza dojetím.

Související články

Další články