Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

To je ale smutná proměna. Rozmazlená princeznička z pohádky S čerty nejsou žerty vypadá jako odulá stařena!

Krásná Angelína je ta tam, v herečce byste princeznu nehledali ani
náhodou.
Zdroj: reprofoto TN.cz a reprofoto youtube.com
Kdo by si nepamatoval nesmrtelnou pohádku S čerty nejsou žerty a její hlavní představitelku Angelínu, která dojede na svou lakotnost a chamtivost. Co se jí ale nedalo upřít, tak byla krása, kterou princeznička oplývala. Ale bohužel to tak dnes už není. Herečka se změnila k nepoznání.

Představitelka princezny Angelíny Dana Bartůňková (58) se sice nezapsala do hereckého světa nějakým extra výkonem, ale její pohlednou tvářičku si dodneška pamatují, ta popletla hlavu spoustě herců.

Bohužel už na to herečka ale může jen vzpomínat, dnes by spíš mohla hrát čarodějnice nebo babičky, jak se její tvář změnila k nepoznání. Bohužel ani princezny nemládnou. Ale zas vzhled přece není všechno, herečka je stále usměvavá a optimistická.

Sice už pak v šoubyznysu neprorazila, ale na herectví nezanevřela. Dodnes vede divadlo, píše scénáře, ale Angelínu už jí nikdo neodpáře.

Související články

Další články