Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

To je ale síla: Maminka Zuzy Belohorcové předvedla svou ohebnost v elasťácích

Zdroj: Archiv Zuzana Belohorcová
Ohebná babča
Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová (44) se s fanoušky podělila o rozesmátou fotografii maminky, která ani v pokročilém věku neztrácí na ohebnosti. Není pochyb, že pružnost má krásná Zuzana v genech.

Moderátorka Zuzana Belohorcová (44), známá z pořadů jako Peříčko či Big Brother, se s fanoušky na svém insta profilu podělila o fotku maminky. Ta s úsměvem neváhá zvednout nožku skoro až za hlavu. „Moje super žena,“ okomentovala snímek slovenská moderátorka. „Žena s velkým Ž, ta nejlepší maminka, super babička, vynikající kuchařka, mega ohebná a stále v super kondičce jako za mlada,“ pěla ódy na pružnou maminku.

Zuzana má ohebnost v genech a od ohromených fanynek se dočkala jen samých obdivných komentářů. Moderátorka erotického Peříčka po dvanácti letech opustila americké Miami, kde se podle svých slov už dávno necítila bezpečně a s rodinou se rozhodla usadit ve slunném Španělsku. Tam žila nějakou dobu v pronájmu, než si vyhlídla sídlo za necelých 22 milionů. S partnerem Vlastou Hájkem vychovává dvě děti, dcerku Salmu Hájek a syna Nevia. Aktuálně můžete Zuzanu vidět na televizních obrazovkách v hudební show Tvoja tvár znie povedome.

Související články

Další články